#803, Продава се парцел
3265090 лв.


Номер на Обява:
803
Състояние на обекта:
Достъпен
Категория:
Продажба
Тип имот:
Парцели
Цена:
3265090 лв. Продажба
Телефон за контакт:
Показване на контакти
Площ на парцела:
166613 m2
Разстояние до морето:
1000000 m
Разсрочен план:
Не
Тип курорт:
Ски курорт
Изглед към морето:
Не
Описание:

терен и деук маисон, уне фарм аветс ун тразтеур, лоин де ла фоуле е процесс де тоут тсе примес фор 15 минутес ат ла вилла. Терен је одличан 166 613м2, маузоним има 160м2 и 49м2 и двориште за 90м2. Ла парцелле једе ситуацију ари-Обод / Црна Гора, а тврђаве једу прваке након штете. Дес цамп д'хербес медициналес, де ноисеттес ет де фрамбоисес сонт плантес. Извор вода, восак, електрична енергија, интернет, телевизија, непосредна близина транспорта, де латс (ноир е биоград), пропитсе ау репос и л'хебергемент, ау центер де медитатион, ау терраин де тскхассе ет-сеосца фор алиментари продуцтион ин на исти начин и тракторска уништава за потпору


Калкулатор

Месечно плащане: лв.

Надплащане: лв.


Описание
  • Черна гора, Мойковац
    • Парцели
  • Продажба3265090 лв.
Контакт
Nedjo


Това вашата обява ли е?

Искам да продажба  по-бързо?

добави на платени услуги

Решение
Градове / Курорти

Подобни обяви
Продажба
Nedjo

Адрес Черна гора, Мойковац
587735 лв.